آموزش ویدیویی 1:آشنایی با تعامل مرورگر و وب سرور سایت ها

سلام.
آموزش ویدیویی PHP رو از مباحث مقدماتی شروع کردم و با حمایت شما ان شالله تا مباحث پیشرفته و در صورت ادامه دار بودن ویدیوها بررسی کدها و الگوریتم های مختلفی از فریمورک هارو در نظر میگیریم. هدف این دوره ی آموزشی اینه که به مسائل زبان برنامه نویسی PHP بصورت جزئی نگاه کنیم تا هر کدی رو که مینویسیم علت اون رو قبلش درک کرده باشیم و بدونیم رفتار مفسر PHP در مواجهه با یک کد و الگوریتم چگونه خواهد بود.

در قسمت اول این آموزش در مورد موارد سازوکار وب صحبت کردیم و شما در این ویدیو با این موضوع روبرو میشید که وقتی آدرس سایتی رو در مرورگرتون وارد میکنید، چه رویدادهایی اتفاق میفته تا اینکه اون سایت روی مرورگر شما به نمایش در بیاد.
همچنین با نرم افزار هایی که یک سرور برای پردازش درخواست ها و تفسیر کدها نیاز داره آشنا میشید و برای قسمت های بعدی که میخوایم خودمون یک سرور مجازی رو روی کامپیوتر شخصیمون پیاده کنیم، آماده میشید.

ازتون درخواستی که دارم اینه که حتما به سایتمون سر بزنید و اون رو با دوستانتون به اشتراک بذارید.
عضو کانال تلگرام bithub@ شوید تا باهاتون از طریق کانال هم در ارتباط باشیم.
قطعا حمایت شما میتونه انگیزه ی مارو بالا ببره و در تسریع و کیفت ضبط آموزش ها کمک میکنه تا زودتر به مسائل پیشرفته تر برسیم.
در یادگیری یک زبان برنامه نویسی، مهم تر از سینتکس خود اون زبان، کسب تجربه در اون زبان هست که با انجام پروژه های متعدد بدست میاد.
سعیمون بر این هست که در این دوره ان شالله مینی پروژه های زیادی قرار بدیم و بحث الگوریتم نویسی رو هم قرار بدیم تا به تجربه ی شما افزوده بشه.

حمایت کنید.
ممنون.

مطالب مرتبط

برای ارسال نظر، باید عضو سایت شوید.